Przeglądaj ogłoszenia - zimowanie łodzi


Poniżej znajduje się lista ogłoszeń z kategorii 'zimowanie łodzi'. Ogłoszenia możesz przeglądać korzystając z listy stron, która znajduje się na dole.

  
tytuł
kategoria ogłoszenia
  cena   województwo   data dodania
ZIMOWANIE KAMPERÓW, ŁODZI, JACHTÓW MAŁOPOLSKIE NIEPOŁOMICE K. KRAKOWA
Usługi - zimowanie łodzi
  17.00 zł małopolskie 2018-11-28
Zimowanie przyczep, kamperów, łodzi POD DACHEM w zamkniętej, ocieplonej hali na Woli Batorskiej k. Niepołomic. Tylko 25 km od Krakowa!! Jeszcze mamy wolne miejsca. Więcej szczegółów pod telefonem nr 606 748 907 Zapraszamy :) (...)
ZIMOWANIE JACHTÓW ŁODZI KATAMARANÓW ITP. WIELKOPOLSKA
Usługi - zimowanie łodzi
  b/d wielkopolskie 2017-11-14
Firma Water Action s.c. 63-200 Jarocin oferuje usługę zimowania jachtów żaglowych, łodzi motorowych, katamaranów, rowerów wodnych itp. Do dyspozycji hala namiotowa oraz plac na ogrodzonym i monitorowanym terenie. Oferujemy odbiór sprzętu od klienta własnym transportem. Dodatkowo wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy, remonty, usługi szkutnicze, (...)
ZIMOWANIE ŁODZI SCZECIN OGRZEWANA HALA
Usługi - zimowanie łodzi
  15.00 zł zachodniopomorskie 2014-03-27
Szczecińska stocznia jachtowa AIR-TECH MARINE przedstawia Państwu ofertę ZIMOWANIE JEDNOSTEK PŁYWAJĄCYCH W OGRZEWANEJ HALI Oferta obejmuje możliwość zimowania, jak i kompleksowego przygotowania jednostek do sezonu. Proponujemy Państwu możliwość zimowania sprzętu w strzeżonej i monitorowanej hali lub placu Na (...)

« poprzednie | Wyświetlone 1-3 z 3 | następne »

Regulamin | Reklama
Kopiowanie, powielanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów
zawartych w serwisie jest zabronione.