Przeglądaj ogłoszenia - usługi - inne


Poniżej znajduje się lista ogłoszeń z kategorii 'usługi - inne'. Ogłoszenia możesz przeglądać korzystając z listy stron, która znajduje się na dole.

  
tytuł
kategoria ogłoszenia
  cena   województwo   data dodania
CUMOWANIE W BYDGOSZCZY
Usługi - usługi - inne
  b/d kujawsko-pomorskie 2017-01-28
Bydgoski Klub Motorowodny MORS oferuje wolne miejsca do cumowania łodzi i jachtu. Od maja do września 2017. Miejsce cumowania: marina klubu motorowodnego MORS ul. Witebska /barka ELLA/ dzielnica: Brdyujście-tor regatowy Przystań jest dozorowana 24h. Wybierz bezpieczną przystań (...)
NAPRAWA ŚRUB NAPĘDOWYCH
Usługi - usługi - inne
  b/d zachodniopomorskie 2015-04-06
Przedsiębiorstwo AIR-TECH zajmuje się profesjonalną naprawą śrub napędowych regenerujemy śruby ze stali aluminium metali kolorowych oraz stali nierdzewnej śruby są wywazane malowane po każdej naprawie ponadto zajmujemy się naprawą i produkcją elementów wyposażenia jachtowego jak relingi kosze i inne w/g naszych (...)
REMONTY ŁODZI RELINGI STAL NIERDZEWNA
Usługi - usługi - inne
  b/d zachodniopomorskie 2015-04-06
PRZEDSIĘBIORSTWO AIR-TECH ZAJMUJE SIĘ REMONTAMI JEDNOSTEK PŁYWAJĄCYCH PRODUKUJEMY ELEMENTY ZE STALI NIERDZEWNEJ I ALUMINIUM REMONTUJEMY JEDNOSTKI ZE STALI ALUMINIUM LAMINATÓW WYKONUJEMY POKŁADY W DREWNIE EGZOTYCZNYM ORAZ METODĄ FLEXITEEK CENY USTALANE INDYWIDUALNIE PO DOSŁANIU ZDJĘĆ LUB WZORÓW AIR-TECH SZCZECIN UL.DUBOIS 17 TEL 601 724 974 (...)
STOJAK POD JACHT
Sprzedam - usługi - inne
  b/d cała Polska 2014-03-27
Produkujemy wszelkiego rodzaju stojaki pod jachty łodzie motorowe podstawy pod jachty wykonane są z profili stalowych na życzenie klienta cynkowane malowane Dodatkowo zapraszamy do skorzystania z naszej usługi zimowania jachtów w hali i na placu postojowym Remonty (...)
MALOWANIE JACHTÓW
Usługi - usługi - inne
  b/d cała Polska 2014-02-28
Profesjonalne malowanie jachtów łodzi motorowych Malowanie natryskowe żelkotem farbami jachtowymi Szlifowanie polerowanie nanoszenie wosków To niektóre z czynności które wykonujemy dla naszych klientów (...)
KOMIS SPRZĘTU PŁYWAJĄCEGO
Kupię - usługi - inne
  b/d cała Polska 2013-12-24
Szanowni Państwo! Szczecińska Stocznia Jachtowa Air-Tech Marine przedstawia Państwu ofertę SKUP SPRZEDAŻ ZAMIANA ZIMOWANIE JEDNOSTEK PŁYWAJĄCYCH Oferta obejmuje możliwość zimowania, jak i kompleksowego przygotowania jednostek do sezonu, proponujemy Państwu możliwość zimowania sprzętu w strzeżonej i monitorowanej hali lub placu, posiadamy własną keję,do (...)

« poprzednie | Wyświetlone 1-6 z 6 | następne »

Regulamin | Reklama
Kopiowanie, powielanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów
zawartych w serwisie jest zabronione.