Przeglądaj ogłoszenia - czartery jachtów Mazury


Aby móc skosztować przygody na jachcie, wcale nie trzeba posiadać własnej jednostki pływającej, która przecież kosztuje niemałe pieniądze. Doskonałym rozwiązaniem może okazać się czarter jachtów żaglowych. Na naszym portalu mogą znaleźć Pastwo oferty tego typu usług. Co więcej, korzystając z naszej strony, można nie tylko zakupić dla siebie taką opcję, ale również zaoferować innym czarter jachtów. Jest to dobry sposób na to, by osoba dysponująca własną jednostką pływającą mogła sobie dorobić.

Warto zajrzeć także do działu „czarter jachtów Mazury” - to doskonała opcja dla każdego, kto chce przeżyć niezapomnianą przygodę nad jeziorem. To metoda na oryginalną i niebanalną randkę lub miejsce, w którym można zorganizować imprezę czy spotkanie biznesowe. Dostępne tu propozycje czarterów różnią się między sobą standardem jachtów oraz możliwościami, jakie te są w stanie zaoferować. Co więcej, dostępne są one w różnych lokalizacjach.

Jest to jedna z najbardziej aktualnych baz czarterów jachtów w Polsce, dzięki czemu warto tu zajrzeć, jeśli w posiada się w planach organizację wyprawy na jachcie.

Poniżej znajduje się lista ogłoszeń z kategorii 'czartery jachtów'. Ogłoszenia możesz przeglądać korzystając z listy stron, która znajduje się na dole.

  
tytuł
kategoria ogłoszenia
  cena   województwo   data dodania
CZARTER JACHTÓW TES 32, TANGO 33, NAUTIKA 1080 S
Czarter - czartery jachtów
  297.00 zł warmińsko-mazurskie 2017-02-03
Oferujemy Państwu do dyspozycji jachty TES 32 oraz Tango 33 rocznik 2011,2013,2014,2016 i Nautika 1080 Soley rocznik 2017 - bardzo komfortowe, przeznaczone dla 8- osób.W cenie czarteru otrzymują Państwo dodatkowo miejsce przy kei rezydenckiej, ,toalety, prysznice, ładowanie akumulatorów. GRATISY (...)
CZARTER NA WPW
Czarter - czartery jachtów
  250.00 zł wielkopolskie 2016-02-17
Zapraszamy do skorzystania z oferty czarteru na Wielkiej Pętli Wielkopolski barki turystycznej w pełni wyposażonej i zapewniającej wygodę nawet 6 osobom dorosłym. Ze wszystkimi szczegółami można się zapoznać na www.zegluganawarcie.pl Wielka Pętla Wielkopolski czeka na odkrycie i (...)

« poprzednie | Wyświetlone 1-2 z 2 | następne »

Regulamin | Reklama
Kopiowanie, powielanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów
zawartych w serwisie jest zabronione.