Przeglądaj ogłoszenia - chemia jachtowa


Poniżej znajduje się lista ogłoszeń z kategorii 'chemia jachtowa'. Ogłoszenia możesz przeglądać korzystając z listy stron, która znajduje się na dole.

  
tytuł
kategoria ogłoszenia
  cena   województwo   data dodania
SEA-LINE FARBA ANTYPOROST. SAMOPOLERUJĄCA BIAŁA 0,75L
Sprzedam - chemia jachtowa
  158.00 zł cała Polska 2016-02-15
dostosowana na wody słone i słodkie. * przeznaczona do łodzi żaglowych i motorowych poruszających się do prędkości 40 węzłów. * do stosowania na kadłubach stalowych, drewnianych i z laminatu. * Nie należy używać do aluminium. * Łatwa w aplikacji * Charakteryzuje się szybkim czasem (...)
KLEJ SZKUTNICZY EMFI MS 60 BIAŁY 290 ML
Sprzedam - chemia jachtowa
  30.00 zł wielkopolskie 2016-02-09
Klej szkutniczy EMFI MS 60 jest klejem i uszczelniaczem na bazie polimerów. Idealne do klejenia i uszczelnienia miejsc narażonych na promieniowanie UV. Posiada odpowiednie filtry zabezpieczające przed żółknięciem. Stosowany do uszczelniania karoserii, budowy kontenerów chłodniczych, Wklejania i uszczelniania okuć jachtowych, montażu paneli słonecznych, (...)
C4 TEAK CLEANER - ŚRODEK DO CZYSZCENIA DREWNA EGZOTYCZNEGO OD SEA-LINE
Sprzedam - chemia jachtowa
  25.00 zł cała Polska 2015-10-09
C4 DO CZYSZCZENIA DREWNA Biodegradowalny, rozpuszczalny w wodzie koncentrat przeznaczony do łatwego i skutecznego usuwania zanieczyszczeń z powierzchni drewna teakowego. C4 odtwarza barwę i nie pozostawia osadów (w przeciwieństwie do produktów kwasowych). Preparat jest bezpieczny dla mas uszczelniających i klejących. (...)

« poprzednie | Wyświetlone 31-33 z 33 | następne »

Regulamin | Reklama
Kopiowanie, powielanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów
zawartych w serwisie jest zabronione.