Kurs motorowodny Zalew Sulejowski / Usługi - kursy szkolenia [14952]


Galeria ::

Kliknij na miniaturę, aby zobaczyć zdjęcie w pełnych rozmiarach.

Usługi / kursy szkolenia

 Miejscowość › Smardzewice / woj. łódzkie
 Cena › 550.00 zł
 Numer ogłoszenia (ID) › 14952

Opis

..:: KURS MOTOROWODNY
To doskonała okazja do zdobycia patentu motorowodnego bez tracenia urlopu, w dogodnym czasie. Zajęcia odbywają się z reguły w soboty i niedziele, organizujemy także kursy w dni powszednie, w tzw \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"długie weekendy\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" i w wielu innych opcjach. Biorą w nich udział dzieci, młodzież oraz dorośli. Cena obejmuje cały kurs.
Kursy realizowane są w każdy weekend na Zalewem Sulejowskim oraz w dni powszednie po ustaleniu dogodnych terminów i godzin.

..:: UPRAWNIENIA

Patent sternika motorowodnego upoważnia do prowadzenia jachtów motorowodnych po wodach śródlądowych.

Prowadzenia jachtów motorowodnych o długości kadłuba do 12 metrów po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2Mm od brzegu, w porze dziennej.

..:: RAMOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ I SZKOLENIA
Szkolenie na patent obejmuje manewrowanie motorówką( rib ) i zajęcia teoretyczne. Polecane podręczniki można kupić u kierownika kursu. Oprócz wykładów należy uczyć się samodzielnie! Zajęcia odbywają się w wyznaczone dni powszednie lub weekendy. Zajęcia odbywają się według grafiku ustalonego na pierwszym spotkaniu.
Zajęcia praktyczne
To co najmniej 2 godziny pływania na motorówce jako sternik jachtu. W ramach pływań uczymy się wymaganych manewrów oraz bezpiecznej żeglugi. Grafik pływań ustalają kierownik kursu i instruktorzy wspólnie z uczestnikami.
Zajęcia teoretyczne
To 7 wykładów. Organizujemy je w miejscu zajęć praktycznych, co pozwala uniknąć straty czasu i oraz wykorzystania dni w przypadku niesprzyjającej pogody. Wykłady odbywają się: w porcie jachtowym Maruś nad Zalewem Sulejowskim a także w Gdańsku, Gdyni oraz na Mazurach.

..:: DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA
Wiek minimum 14 lat. Niepełnoletni - zgoda obojga Rodziców. Podchodząc do egzaminu trzeba okazać komisji: dowód tożsamości, korzystający ze zniżek legitymację szkolną lub studencką. Niepełnoletni dodatkowo zgodę obojga rodziców.

..:: CENA ZAWIERA
Szkolenie na stopień sternika motorowodnego według programu Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. Realizację kursu i programu, w zależności od warunków pogodowych. Ubezpieczenie NW. Opiekę wykwalifikowanej kadry.

..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ
Egzamin i patent, wg cennika PZMiNW:
Osoby dorosłe: 250 zł
Młodzież szkolna i studenci: 125zł

Opłata za wydanie patentu - 50 zł wpłacana na konto PZMiNW

..:: UWAGI
Nie odpowiadamy za utopiony, ukradziony lub zagubiony bagaż - zalecamy uczestnikom jego dodatkowe ubezpieczenie. Na motorówkach obowiązuje chodzenie w miękkim obuwiu - trampkach, sandałach, adidasach.

Lokalizacja na mapie

Poniżej znajduje się mapa z zaznaczonym miejscem, gdzie znajduje się oferowana jednostka.

Ładowanie mapy...

Dane kontaktowe

Poniżej dane kontaktowe oraz formularz do szybkiego kontaktu z ogłoszeniodawcą.
W przypadku formularza koniecznie podaj swój adres e-mail.
Uwaga - przed wysłaniem odczytaj kod z czarnego pola i przepisz go do pola niżej.

 Telefon › 570909060
 Telefon kom. › 570909060
 Wyślij wiadomość ›
 Kod ›
7cd810
 Przepisz kod ›
 Twój e-mail ›

Wyświetleń oferty: 556

Regulamin | Reklama
Kopiowanie, powielanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów
zawartych w serwisie jest zabronione.