PROMOCJA świąteczna MiniCat 420 Laura Dekker edition katamaran pompowany z karbonem / Sprzedam - katamarany i trimarany [15727]


Galeria ::

Kliknij na miniaturę, aby zobaczyć zdjęcie w pełnych rozmiarach.

Sprzedam / katamarany i trimarany

 Jednostka / rok produkcji › 2019
 Miejscowość › Katowice / woj. śląskie
 Cena › 23990.00 zł
 Numer ogłoszenia (ID) › 15727

Wyposażenie dodatkowe

Nowy

Opis

PROMOCJA tylko do 15 grudnia! + możliwość zakupu na raty w sklepie Activegames.pl

Katamaran pompowany 420 Laura Dekker - wersja limitowana - Minicat - europejska jakość!

Specjalna wersja katamaranu 420 powstała we współpracy z Laurą Dekker, która w wieku zaledwie 15 lat samodzielnie opłynęła świat co uczyniło ją najmłodszą osobą która tego dokonała.
Model ten bazuje na wersji Evoque, łączy w sobie elementy hi-tech z wyróżniającym się wzornictwem, kolorami oraz detalami. Od wspomnianego modelu odróżnia go żagiel wykonany z materiału X-Ply carbon ? taki sam jak w największym modelu 460.

Do każdego egzemplarza tego wyjątkowego catamaranu dołączona jest książka Laury z autografem :)

Idealny dla początkującego żeglarza!

Opcjonalnie do modelu Laura Dekker można dokupić duży żagiel typu Genaker, ultralekki, trójkątny, idealny do kursów baksztagiem
420-ki rozkłada się w 30min, a przenoszone są w dwóch torbach o wymiarze 1750mm x 300mm x 300mm, waga całkowita to 44kg a maksymalna waga załadunku to 450kg.
Ta specjalna wersja modelu 420 dostępna jest w jednym unikalnym kolorze.

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE
długość 4200 mm
szerokość 2100 mm
wysokość masztu 5050 mm
waga 44 kg
średnica pływaków 450 mm
żagiel główny grot + fok
grot 6,5 m2
fok 3,2 m2
roler foka
trampolina 1900 x 1350 mm
wymiary torby 2x 1750x300x300 mm
kategoria projektowa \\\\\\\"D\\\\\\\"
nośność 450 kg
liczba osób 4
czas montażu / demontażu 30 min.

Specyfikacja:
Maszt aluminiowy - malowany proszkowo na kolor czarny ? nowy mocniejszy profil (Evoque, 460)
Grot 6,5m? materiał X-Ply Carbon
Ster ? carbon
Bom - carbon
Bukszpryt - carbon
Fok ? 3,2m? (Design 2019)
Roler foka (Lepsze umiejscowienie ? 2019)
Szare pływaki (kadłuby) z nową grafiką (Design 2019)
Kil (Design 2019)
Czarna trampolina z haftem ?Laura Dekker? (dodatkowe D-ringi do zaczepienia akcesoriów, dwie kieszenie z przodu, cztery uchwyty, krawędź z sekcją antypoślizgową ? Design 2019)
Jeden kolor grota i foka
Pływaki wyposażone w zaczepy typu D-ring do mocowania dodatkowej przedniej trampoliny lub cumy do kotwiczenia łodzi (Design 2019)
W zestawie znajdują się:
torby transportowe
pompka ręczna 4l
instrukcja obsługi
film instruktażowy
zestaw naprawczy do kadłubów
karta gwarancyjna
dowód zakupu
książka Laury Dekker \\\\\\\"One Girl One Dream\\\\\\\" z autografem autorki


Rama i pokład
Rama w katamaranie 420 wykonana jest z lekkiego aluminium malowanego proszkowo na czarny mat i mocowana do kieszeni na pływakach poprzez wsunięcie specjalnych stop. Trampolina wykonana z wytrzymałej tkaniny z tworzywa sztucznego z unikalnym logo Laura Dekker. Wersja 2019 posiada dwie kieszenie z przodu trampoliny oraz cztery uchwyty. Na łączeniu z ramą zastosowane specjalne sekcje antypoślizgowe.
Kadłuby
Modele 420 są wyposażone w dwa nadmuchiwane pływaki o długości 4,2m i średnicy 45 cm. Pływaki wykonane są ze wzmocnionego Heytex 5509, bardzo odpornego na ścieranie i na zużycie. Materiał ten produkowany jest w Niemczech, a technologię przyjęto z pontonów używanych w spływach rwącymi górskimi rzekami. Używany również w tratwach ratunkowych. Pływaki są jednokomorowe o łącznej obciążalności 450 kg.
Kil
Aby w pełni cieszyć się żeglarstwem, kontrolować swoją łódź. Konieczne jest zminimalizowanie dryfu bocznego zwłaszcza podczas żeglugi kursem ostrym na wiatr. Kil mocowany jest pod każdym kadłubem, Ich konstrukcja i kształt zapewniają doskonałe osiągi, ale nadal pozwalają na pływanie katamaranem po bardzo płytkiej wodzie bez ryzyka uszkodzenia. Jest to bardzo istotny element każdego modelu Minicat. Wykonane z polipropylenu, są demontowalne i wymienne. Modele 420 zostały wyposażone w nowy kształt kila w wersjach 2019.
MASZT
Maszt składa się z trzech odcinków o równej długości, łączonych razem. Długość zmontowanego masztu wynosi 5,05 m. Wykonany ze stopu aluminium. Taka konstrukcja zapewnia wysoką sztywność i wytrzymałość, co przekłada się na bezpieczeństwo, wydajność i przyjemność z żeglugi. Wyposażony w likszparę do mocowania żagla głównego.
ŻAGIEL
Model 420 Laura Dekker jest wyposażony w żagiel główny (grot) i przedni (fok) na rolerze. Całkowita powierzchnia żagli wynosi 9,7m2 (grot 6,5m2 i fok 3,2m2) Producent Dimension Polyant , żagiel główny wykonany z X-Ply Carbon w technologii z bomem z włókna węglowego, co pozwala na idealne ustawienie głębokości żagla w stosunku do warunków wietrznych.
Opcjonalnie można dokupić żagiel Genaker z pokrowcem lub bez niego.
STER
Ster w 420 przymocowany jest w centralnym miejscu do ramy. Konstrukcja steru pozwala podnieść go pod kątem 90 stopni, więc na brzegu lub w bardzo płytkiej wodzie nie ma niebezpieczeństwa uszkodzenia. Ponadto po trafieniu w przeszkodę, fał steru automatycznie odblokowuje się co chroni przed zniszczeniem. Ster może być zablokowany w obu położeniach, podniesiony lub opuszczony. Rumpel steru posiada przedłużkę w celu wygodnego operowania z każdego miejsca na trampolinie, zakres ruchu 360stopni. W modelu Laura Dekker zarówno płetwa sterowa jak i rumpel wykonane są z carbonu.
Okucia
Okucia takich firm jak Ronstan, Seasure, Clamcleat i Suchomel są używane w wszystkich modelach Minicat. Wszystkie elementy, części zamienne są stale dostępne w magazynie.

Szczegóły na: w w w . M i n i C a t . p l
Zadzwoń lub napisz do nas - wyślemy Ci katalog !

film - > https://youtu.be/SaskIQDouLM


Lokalizacja na mapie

Poniżej znajduje się mapa z zaznaczonym miejscem, gdzie znajduje się oferowana jednostka.

Ładowanie mapy...

Dane kontaktowe

Poniżej dane kontaktowe oraz formularz do szybkiego kontaktu z ogłoszeniodawcą.
W przypadku formularza koniecznie podaj swój adres e-mail.
Uwaga - przed wysłaniem odczytaj kod z czarnego pola i przepisz go do pola niżej.

 Telefon › 796521697
 Telefon kom. › 796521697
 Wyślij wiadomość ›
 Kod ›
3d4836
 Przepisz kod ›
 Twój e-mail ›

Wyświetleń oferty: 290

Regulamin | Reklama
Kopiowanie, powielanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów
zawartych w serwisie jest zabronione.