Albatros 4.30 szybki i bezpieczny / Sprzedam - jacht żaglowy [14032]


Galeria ::

Kliknij na miniaturę, aby zobaczyć zdjęcie w pełnych rozmiarach.

Sprzedam / jacht żaglowy

 Jednostka / rok produkcji › 2015
 Miejscowość › Warszawa / woj. mazowieckie
 Cena › 34000.00 zł
 Numer ogłoszenia (ID) › 14032

Wyposażenie dodatkowe

Spinaker / genaker
Roler foka

Opis

Albatros 4.30
Mała lekka żaglówka dla jedno lub dwuosobowej załogi, o długości 4,30m z ciężkim mieczem uchylnym, przeznaczona dla tych wszystkich, którzy chcą poznać i czerpać przyjemność z żeglowania z następującymi założeniami Wyjść na wodę łatwo i bezpiecznie; Czerpać przyjemność z ekscytującego pływania żaglówką solidną stabilną, szybką i bezpieczną.
Albatros będący owocem ostatnich ewolucji w obszarze obliczeń, materiałów i technik budowy jest nowym typem żaglówki mającym ożywić ?lekkie? żeglarstwo w krajach gdzie jachting ma duże tradycje jak i w krajach rozwijających się pod tym względem. Wpisuje się on do planu zrównoważonego rozwoju, pływając tylko dzięki wykorzystaniu energii wiatru i załogi, nie potrzebując miejsca na postój w porcie. Ta idea pozwoliła zebrać wyspecjalizowanych partnerów do realizacji tego projektu. Z nimi będziemy produkować Albatrosa we Francji i Polsce oraz promować na całym świecie.
Albatros jest przewidziany zarówno na morze jak i jeziora. Do pływania rekreacyjnego i regatowego. Lekka konstrukcja w całości z włókna węglowego z węglowym masztem oraz ciężki miecz dają niski środek ciężkości, dzięki czemu jacht jest samo wstający i szczelnym komorom powietrznym niezatapialny
Albatros 4,30 charakteryzuje się bardzo szerokim kadłubem zoptymalizowanym do pływania w przechyle 7° Bardzo wąska linia wodna (mimo szerokiego kadłuba) i samoregulujący się miecz pozwalają na dodatkowe zmniejszenie oporu wody. Dzięki tym charakterystykom Albatros wchodzi w ślizg niezależnie od kierunku wiatru.
Kadłub z kompozytu węglowego niezatapialny Maszt, bom i wysuwany bukszpryt węglowe, Wanty All Black Ster uchylny Miecz ciężki kompozytowy z wkładką ołowianą, uchylny, samo regulujący Długość / szerokość 4,30 / 1,95m Waga całkowita / balast 125/34 kg Grot/fok/genaker 10,2m? / 4,4 m? / 17 Zanurzenie miń/max 0,38 / 1,22 Załoga max 3 osoby/ 240 kg Kategoria projektowa ?D? Projektant: Grupa FINOT Producent na Europę Środkową i Wschodnią: DAS YACHT CENTER

Oferowana łódka jest produkcji Francuskiej. Używana przez 3 sezony po kilkanaście dni w roku. Stoi na wózku slipowym
Wiecej informacji pod numerem 608705191

Lokalizacja na mapie

Poniżej znajduje się mapa z zaznaczonym miejscem, gdzie znajduje się oferowana jednostka.

Ładowanie mapy...

Dane kontaktowe

Poniżej dane kontaktowe oraz formularz do szybkiego kontaktu z ogłoszeniodawcą.
W przypadku formularza koniecznie podaj swój adres e-mail.
Uwaga - przed wysłaniem odczytaj kod z czarnego pola i przepisz go do pola niżej.

 Telefon kom. › +48 608705191
 Wyślij wiadomość ›
 Kod ›
c95f5b
 Przepisz kod ›
 Twój e-mail ›

Wyświetleń oferty: 778

Regulamin | Reklama
Kopiowanie, powielanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów
zawartych w serwisie jest zabronione.