Azimut 45 Flybridge / Sprzedam - jacht motorowy [15946]


Galeria ::

Kliknij na miniaturę, aby zobaczyć zdjęcie w pełnych rozmiarach.

Sprzedam / jacht motorowy

 Jednostka / rok produkcji › 2013
 Miejscowość › Capo d Orlando / woj. łódzkie
 Cena › 1787000.00 zł
 Numer ogłoszenia (ID) › 15946

Opis

Oferujemy Państwu niesamowity jacht Azimut 45 Flybridge.

Azimut 45 Flybridge to elegancki jacht, który ma wszystko, o czym można zamarzyć, aby w pełni zrelaksować się nad wodą. Nie mamy wątpliwości, że właśnie na nim uzyskasz najwyższy poziom komfortu i ergonomię pierwszej klasy.

Pod względem mocy jacht napędzany jest dwoma silnikami Cummins QSB 6.7 o mocy 480 KM (353 KW), które mogą zaoferować maksymalną prędkość 32,5 Węzłów. Silniki napędzane są dość dużym zbiornikiem paliwa o pojemności aż 1300 litrów.
Azimut 45 Flybridge ma również dużą obniżaną platformę do pływania (3,2 x 1,05 m), dzięki której bezpiecznie i wygodnie wejdziesz do wody.
Po popołudniowym pływaniu, do przygotowania posiłku pozostaje do Twojej dyspozycji w pełni wyposażona kuchnia, w której poczujesz się jak w domu. Obejmuje 3-płyty grzejne, zmywarkę, 20-litrowy piekarnik, kuchenkę mikrofalową i 165-litrową lodówkę.
Pozostaje nocny wypoczynek w jednej z trzech kabin.. jest to wspaniała przestrzeń, która zapewni nie tylko Tobie, ale również Twojej rodzinie i przyjaciołom lepsze wrażenia niż niejeden 5 gwiazdkowy hotel.
Jednak co najważniejsze, w każdej chwili możesz udać się na przestronny flybridge - największym dostępnym na 14-metrowej łodzi. Twoje ?kolejne piętro? jachtu to miejsce, w którym prawdziwie odczujesz istotę przebywania na wodzie.
Przedstawiony jacht jest w rękach pierwszego właściciela, był używany wyłącznie do celów rekreacyjnych. Będąc na wodzie przez pięć sezonów na liczniku występuje jedynie 440 motogodzin. Traktowana jak najcenniejsza perła, była regularnie poddawana serwisom, jak również systematycznie doposażana..

..to dlatego uważamy, iż stan jej jest dzisiaj doskonalszy od stanu fabrycznie zakupionego.

Azimut 45 Flybridge gwarantuje powrót z wakacji wypoczętym, szczęśliwym i wyposażonym w bagaż przepięknych wspomnień, ponieważ naszym zdaniem jest najwygodniejszym 14 metrowym jachtem dostępnym na rynku.

Yacht znajduję się w Capo d Orlando - Sycylia. Cena 1 787 000 zł jest kwotą NETTO.

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy. >> https://www.azimut45.euLokalizacja na mapie

Poniżej znajduje się mapa z zaznaczonym miejscem, gdzie znajduje się oferowana jednostka.

Ładowanie mapy...

Dane kontaktowe

Poniżej dane kontaktowe oraz formularz do szybkiego kontaktu z ogłoszeniodawcą.
W przypadku formularza koniecznie podaj swój adres e-mail.
Uwaga - przed wysłaniem odczytaj kod z czarnego pola i przepisz go do pola niżej.

 Telefon kom. › +48604218540
 Wyślij wiadomość ›
 Kod ›
8d2e6a
 Przepisz kod ›
 Twój e-mail ›

Wyświetleń oferty: 228

Regulamin | Reklama
Kopiowanie, powielanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów
zawartych w serwisie jest zabronione.